STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH

Zapraszamy na dynamiczny, praktyczny warsztat umiejętności negocjacyjnych
dla prawników, adwokatów, radców prawnych, negocjatorów sądowych,
którego celem jest rozpoznawanie strategii podejmowania
decyzji partnera i kunszt przekonywania.

Termin: 16-17.02 (pt-sob) luty 2018

Strategie-Negocjacji-Sadowych2

W programie:

• Neurokomunikacja i komunikacja transformująca
  • Rozpoznawanie filtrów partnera
  • Metaprogramy i wartości
  • Elegancja w dostosowaniu się
    do strategii decyzyjnych rozmówcy

Czy uświadamiasz sobie, że strategią jest
sposób myślenia każdego człowieka?

Proces myślenia – to sekwencja widzenia, słyszenia i odczuwania.

Czy wiesz, że każda podejmowana decyzja wynika
ze struktury tej sekwencji?

Kiedy negocjujemy, bardzo ważnym jest aby umieć rozpoznać tę strukturę myślenia partnera i dostosować do niej sposób argumentacji.

Ludzie zgadzają się z tym co znają; nawet wówczas, kiedy jest to wiedza nieuświadomiona. Ba, powiem nawet, że tym bardziej wtedy, kiedy jest nieświadoma…

Osiąganie mistrzostwa w negocjowaniu

zaczyna się od uważności – w słuchaniu kodów „kluczy” oraz kalibracji twarzy.
Na tym etapie zbliżamy się do obszaru znanego agentom wywiadu.

Rozpoznawanie po ruchu gałek ocznych – „mówi prawdę czy blefuje?” to ciekawa zabawa, ale poziom mistrzowski zaczyna się od momentu kiedy odkrywamy, jakie strategie podejmowania decyzji ma osoba, którą chcemy przekonać.

Dokładnie rzecz ujmując: odkrywamy strukturę podejmowania decyzji po sekwencji kolejno wypowiadanych słów, zdań – przy ciągłej kalibracji twarzy.

Struktura subiektywnych doświadczeń wynika z meta programów i opiera się na zmysłach. Te części naszego mózgu, które odpowiedzialne są za emocje reagują w pierwszej kolejności.

Strategie decydowania wypisane na twarzach rozmówców są przez nich nieustannie i nieświadomie wypowiadane.

Informacje o trenerze:

trener strategie Ida DymowskaMarzena Ida Dymowska

Inicjatorka i autorka programu Strategie dla Biznesu XXI wieku (2017), propagującego rozwój „Turkusowych Organizacji”. Ekspertka Neuroprzywództwa. Konsultantka Biznesu, Strateg Biznesu i Mediatorka w Biznesie, Moderator Metody Aktywnego Planowania Strategii.

Założycielka Akademii Neurorozwoju (2010). Autorka metody Synergy Business Coaching (2008), oraz licznych programów treningowych dla biznesu i administracji publicznej, m.in. Potęgi Przywództwa (2007) czy „Zespołu w MotywAkcji” (2003).

Na co dzień używa drugiego imienia: Ida. Prowadzi blog, pisze artykuły, nagrywa filmy o strategiach budowania zespołów, przywództwie, metaprogramach, skuteczności osobistej.

Warsztaty z Idą Dymowską to wspaniałe i twórcze doświadczenie,
poniżej przykład warsztatów prowadzonych podczas Wtorkowych Spotkań Biznesowych:
Warsztaty Ida Dymowska - Wtorkowe spotkania biznesowe
Kilka zdjęć z warsztatu z Idą Dymowską pt. „Jak otwierać stany wysokiej skuteczności
w biznesie”, które zorganizowaliśmy w Pure Sky Cinema w Warszawie:
Warsztaty Ida Dymowska - Jak otwierać stany wysokiej skuteczności w biznesie - Pure Sky Cinema
Warsztat dla przedsiębiorców na Targówku: Jaka jest Twoja misja życia, wartości i talenty?
(Bo kiedy Twoja Misja wyznacza drogę, nic już nie odciągnie Cię od robienia rzeczy najważniejszych):
Warsztat z Ida Dymowska dla przedsiębiorców na Targowku w Warszawie
Warsztat dla Klubu Przedsiębiorcy: NEUROPRZYWÓDZTWO I METAPROGRAMY;
Skuteczne strategie osobiste, jako fundament budowy samodzielnych zespołów:
strategie negocjacji ida dymowska
Zapraszamy na skuteczne i praktyczne warsztaty z Idą Dymowską!
Ida-Dymowska-warsztaty-logo

Człowieka czyta się jak mapę

Sposób decydowania można wychwycić podczas całego przebiegu rozmowy i wielokrotnie upewnić się że właśnie tak, a nie inaczej powinniśmy argumentować, aby dostosować się do struktury myślenia naszego partnera.

Inwestycja w warsztaty:

-Bilet SILVER – 1600 zł
Warsztaty: „STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH”

-Bilet GOLD – 2100 zł
Warsztaty: „STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH” + Sesja Coachingowa, w ramach której można rozpoznać swoje osobiste strategie motywacyjne, przeanalizować stopień skuteczności komunikacji, wykonać analizę przekonań, które wspierają lub sabotują naszą osobistą skuteczność. Na życzenie klienta wykonujemy również sesje Hipno – Coachingu

Prześlij Formularz Zgłoszenia, aby wziąć udział w warsztatach
i poznać metody Strategii Negocjacji Sądowych:

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Strategie Negocjacji Sądowych

Termin: 16-17.02.2018

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon komórkowy *

Wybierz Bilet: *

SILVERGOLD

-Bilet SILVER - 1600 zł
Warsztaty: „STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH”

-Bilet GOLD - 2100 zł

Dane do faktury (z NIP):

Osoba zapraszająca / skąd wiesz o szkoleniu

Na jakie istotne pytanie dot. strategii negocjacji chciałbyś uzyskać odpowiedź podczas szkolenia?

Uwagi: