Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe w Warszawie:

18 września 2018 (wtorek)
godz. 18:00 – 21:00
Warszawa, centrum
(adres wkrótce)

W planie: Networking, wymiana kontaktów, wizytówek, poczęstunek, wykład zaproszonego gościa i rozmowy biznesowe, konkursy z nagrodami…

Spotkajmy się w atmosferze biznesowej, aby nawiązać relacje, wymienić wizytówkami, zaprezentować firmę i swoje projekty, dać sobie szanse na szybszy i łatwiejszy rozwój. Czeka na nas trener biznesu, który zainspiruje nas ciekawą i wartościową wiedzą, będzie można nabyć nowe umiejętności i wygrać nagrody, m.in. bezpłatne bilety na konferencję Power Company, zapewniamy też napoje i przekąski.

Klub Przedsiębiorcy zaprasza, przyjdź i poznaj innych przedsiębiorców, promuj swój biznes… Baw się świetnie i zdobądź nowe umiejętności i nowych klientów!

PROGRAM spotkania:
Networking Klubu Przedsiębiorcy
i wykład zaproszonego gościa wydarzenia

18:00-18:15
Rejestracja uczestników, wymiana wizytówek,
napoje, poczęstunek, pierwsze rozmowy biznesowe

18:15-18:45
Przedstawienie firm i projektów uczestników spotkania.
Sesja networkingowa w grupach, podczas której każdy z uczestników
ma ok. 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność.

18:45-20:00
Inspirujący wykład biznesowy
poprowadzi gość specjalny spotkania
Franciszek Staniszewski – Akademia Doradcy
trener z dużym doświadczeniem, mentor, coach, praktyk biznesu,
właściciel i Dyrektor londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

20:00-20:45
Spotkanie Ambasadorów Klubu Przedsiębiorcy
(dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak zostać Partnerami Klubu Przedsiębiorcy)

20:45-21:00
Rozmowy indywidualne, networking.
Konkursy z nagrodami.
Zakończenie.

Informacje o prelegencie:


Franciszek StaniszewskiFranciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 23 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji, m.in. przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku.

Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych.

Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes spółek e-ProfitSystem i PremiumProfit, obecnie Właściciel i Dyrektor londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Aktualnie koncentruje się na rozwijaniu projektów: certyfikowany Kurs Trenerski Akademii Doradcy, dla trenerów biznesu i finansów; intensywne seminarium Finansowy Ekspert 3.0 i kursy online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. Nagrywa poradniki audio dotyczące umawiania spotkań biznesowych przez telefon,
skutecznych sposobów zdobywania wartościowych poleceń i zapraszania do biznesu, inwestowania w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem. Udostępnia online Pigułki Inspiracji: 10-minutowe prezentacje, zawierające esencję wiedzy na wybrany temat z obszaru biznesu i finansów.

Networking poprowadzi:


Joanna WiejakJoanna Wiejak – założycielka i organizatorka Klubu Przedsiębiorcy. W trakcie spotkania opowie także o tym –  jak skutecznie rozwijać relacje i swoje działalności przez networking: z perspektywy ponad 5 lat działania Klubu oraz ponad 80-ciu zorganizowanych spotkań biznesowych dla przedsiębiorców.
Klub Przedsiębiorcy powstał z intencją, aby pomagać osobom prowadzącym firmy i managerom w rozwoju ich wartości oraz nawiązywaniu dobrych relacji biznesowych. Klub kontaktuje przedsiębiorców, inspiruje ich do współpracy, wzajemnego wsparcia, rekomendowania produktów i usług. Zaprasza na bankiety biznesowe oraz spotkania networkingowe. Organizuje prelekcje, wykłady ekspertów oraz szkolenia, konferencje i seminaria. Pomaga zwiększać wartość firm i ludzi, aby mogli efektywnie i z sukcesem działać. Wejdź z nami na wyższe obroty, dołącz i zostań Partnerem Klubu Przedsiębiorcy!

Uwaga:
Na spotkaniu możliwa jest dodatkowa promocja Twojej działalności:

  1. Stoisko reklamowe – chcesz wystawić swoje produkty, zaprezentować markę, ustawić roll-up lub banner, zostać sponsorem wydarzenia. Zadzwoń lub napisz do nas (kontakt na dole strony).
    .
  2. Upominki, nagrody – możesz przynieść swoje produkty, karnety na usługi, gadżety firmowe, bony rabatowe itp. na upominki i nagrody dla uczestników spotkania, aby lepiej wypromować swoją firmę.

Zarezerwuj ten niezwykły wieczór na rozwój relacji i wymianę kontaktów, przyjdź na wartościowe, pełne wiedzy i niezwykłych osób spotkanie Klubu Przedsiębiorcy 🙂

Zapraszamy na inspirujące spotkanie biznesowe oraz wykład zaproszonego goscia,
na wymianę wizytówek i budowanie wspólnych relacji podczas networkingu!
 .
.W trakcie spotkania:
  • Sesja networkingowa, wymiana kontaktów i wizytówek;
    Ważne: zabierz ze sobą ok.50 wizytówek, aby wymienić się kontaktami!
  • Omówienie aktualnych propozycji i projektów Klubu Przedsiębiorcy;
  • Przewidziany jest poczęstunek i napoje.

Spotkanie otwarte, inwestycja jedynie
60 pln/1 os., serdecznie zapraszamy
.

Oferta dla wystawców:

Pakiet A: Wystawienie rollupa, rozdanie ulotek 100 pln, płatne przelewem lub gotówką przy wejściu na spotkanie (aby zamówić ten pakiet, dopisz „Pakiet A” przy nazwisku, rejestrując się na spotkanie, np. Jan Kowalski „Pakiet A”).
Pakiet B: Stoisko reklamowe na spotkaniu: 300 pln, płatne przelewem lub gotówką przy wejściu na spotkanie (aby zamówić ten pakiet, dopisz „Pakiet B” przy nazwisku, rejestrując się na spotkanie, np. Jan Kowalski „Pakiet B”).

– Zostań Ambasadorem Klubu Przedsiębiorcy i włącz się w promocję wydarzenia!

Przyjdź, poznaj nowe osoby i zdobądź wiedzę, aby z sukcesem rozwijać biznes!
Zarezerwuj najlepszą opcję uczestnictwa dla siebie i swoich partnerów biznesowych już teraz,
wypełniając Formularz Zgłoszenia:


FORMULARZ ZGŁOSZENIA

na Networking Klubu Przedsiębiorcy

Warszawa 18.09.2018 (wtorek)

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon komórkowy *

Firma i branża *

Sposób zapłaty:
gotówką lub przelewem przed spotkaniem

Osoba zapraszająca / kod rabatowy

Co oferujesz? Jakie masz teraz wyzwania? Jakich usług poszukujesz?

  

Polityka prywatności: Szanujemy Twoją prywatność
- Nigdy nie sprzedamy nikomu Twoich danych
- Zawsze możesz zaktualizować dane lub poprosić o usunięcie z bazy
- Rejestrując się na wydarzenie, zgadzasz się na:
- przetwarzanie i wykorzystywanie twoich danych osobowych oraz wizerunku
(zdjęcia ze spotkania, materiał filmowy), do działań marketingowych Klubu Przedsiębiorcy, Partnerów i Sponsorów (Dz.U. 2002 r.nr.101, poz.926 i RODO)
- oraz na otrzymanie faktur drogą elektroniczną (Dz. U. 2010 nr 249 poz. 1661).

Tak, Akceptuję zasady polityki prywatności


Mix-Networking-Days2


 magdaelna-warych-logo              TaisjaLaudy-logo

Instytut-FLOW-logologo-podrozewsiebie   

Kuznia-Golfaszkola-golfa_Emil-Wojcik

 

 

 

Zapraszają: Klub Przedsiębiorcy oraz eksperci i partnerzy naszych spotkań.
Zdobądź wartościowe kontakty i baw się świetnie! 🙂

Klub-Przedsiebiorcy

 

Joanna Wiejak

Osoba do kontaktu:

Joanna Wiejak
mobile:  +48 722 142 474
mail: jwiejak@klub-przedsiebiorcy.edu.pl